Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

SEnuke X Seo Tool | Software Experts Tim

Anasayfa > Seo > SEnuke X Seo Tool | Software Experts Tim

Bu makalemde sizlere gelişmiş bir SEO aracı olan Senuke-X i tanıtacağım.Senuke-X programı sitenize uygulayacağınız SEO optimizasyonu olayında büyük bir fayda sağlar ve çok kısa sürede sitenizin optimizasyonunu oldukça yükseklere çıkartır.

Senuke X , web ortamındaki en pahalı programlardan biridir. Aylık lisansı 140 $ olup, sürekli güncellenen bir programdır.Siteniz için, kendi bünyesinde bulundurduğu (genelde yabancı) sitelere sitenizi gönderir. Bu işlemleri tamamen otomatik yapar.

 

Nasıl çalışır?
Web sitenizi , açıklamalarınızı, başlıklarınızı, anahtar kelimelerinizi girerek, sitenizi otomatik olarak kaliteli sitelerde paylaşırsınız.
Kullanımı
Senuke X yazılımını bilgisayara kuruyoruz,

Daha sonra masaüstüne SEnukeXCr adında bir .exe oluşuyor.Şimdi Crack edelim, Crack dosyasının içerisindeki ; SENuke.exe ve SENukeRecovery.exe dosyalarını kopyalıyoruz.Daha sonra masaüstündeki SEnukeXCr dosyasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve komunu bul diyoruz.Karşımıza yazılımın dizini geliyor.Kopyaladığımız dosyaları dizine kopyalıyoruz ve tümüne evet diyoruz.

Evet SEnuke X ‘i açmadan önce birkaç işlem gerçekleştirmemiz gerekmekte;

* İlk olarak C:\\\\\\windows\\\\\\system32\\\\\\drivers\\\\\\etc\\\\\\          içerisindeki host dosyasını notepad’de açıyoruz.

* 88.80.4.19        updates.senuke.com         adlı IP Numarasını ve sitesini engelliyoruz.Kaydedip çıkıyoruz.

Evet şimdi programımızı açabiliriz.

izden E-mail ve Password istiyor.Size verdiğim dosya içerisindeki Senuke Kurulum BENİ OKU.txt dosyasının içerisinde buraya yazmanız gereken bilgiler mevcut.Girdikten sonra Verify!butonuna tıklıyoruz ve programımızı açıyoruz.

Evet arkadaşlar bu makalemiz bu kadar.Allah’a emanet olun.Bir sonraki makalemde görüşmek üzere.

Etiketler : , , ,
Ekleyen : - Tarih: 29 Kasım 2013 - 00:28 - Okunma Sayısı : 14 views
Google
almanya çet odaları

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız