Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Mutluluk ve Aşk

Anasayfa > Makaleler > Mutluluk ve Aşk

Mutluluk ; aşkın hücra bir köşesinde bulunan yeşereceği zamanı bekleyen, yeşerdiği zamanda solmak istemeyen gerçek bir histir.. Bir çiçek düşünün mevsim mevsim açan ve solan mutlulukta böyle birşey işte.. Mevsim mevsim gelir gider.. Kimi zaman mevsimi bile beklemeden aniden geliverir.. Bu mutluluğun nerede nasıl geleceği gerçekten hiç belli değil.. Hiç ummadığınız yerde, hiç beklemediğiniz zamanda.. Hazırlıksız olursun ama zaten de böylesi güzel değil midir ? 

Ben sanırım bu mutluluğu buldum.. Yüzümü güldüren, benim deyimimle; ”beni yeşerten” o gerçek mutluluğu buldum… Benim mutluluğumda zamansız geldi, ama iyikide geldi.. Ben bu mutluluğa ”mucize” de diyorum kimi zaman. Hani bir anlar olur böyle nasıl desem… Bunalırsın? Sıkılırsın? Zevk almazsın birşeyden ? Heh işte benim mutluluğumda böyle bir zamanda geldi.. Beni dipten alıp göklere kaldırdı.. Öyle bir kaldırdı ki, tek tutunağım oldu bu mutluluk… Şimdi desem ki hatta düşünüyorum; acaba bu mutluluk gelmeseydi napardım? Nerede, kimle yada kimlerle olurdum? Ne durumda olurdum? Aslında bunları demeye bile gerek yok.. Çünkü o mutluluk size bunları inanın düşündürmüyor bile .. Pembe bulutlar üstünde oluyorsunuz çünkü..   Kocaman sırıtık bir ifadeyle dolaşıyorsunuz genelde…   

Şimdi bu yazıyı okuyorsunuz ve düşünüyorsunuz ; sizinde böyle mutluluklarınız illaki olmuştur hayatınız boyunca. Olmasa da emin olun olucaktır.. Size diyeceğim o ki eğer o mutluluğu yakalarsanız bırakmayın, salmayın, gitmesine asla izin vermeyin.. Sıkı tutun o mutluluğu elinizden akıp gitmesin sonunda kazanan siz olucaksınız çünkü..   Ben kazandım umarım sizlerde kazanırsınız..

 

 

Bkz. BÜŞRA 😉

Etiketler : , ,
Ekleyen : - Tarih: 28 Kasım 2013 - 00:01 - Okunma Sayısı : 17 views
Google
almanya çet odaları

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız