Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

2014’ün renk değiştiren Ojeleri

Anasayfa > Güzellik > 2014’ün renk değiştiren Ojeleri

Dünyada uzun süredir kullanılan bir ürün daha Türk kadınlarının gündemine sessiz, sedasız giriverdi. Konu güzellik olunca tırnaklar, kadınlar için ilk sıradaki yerini alır, bilirsiniz. Eskiden temel renkler haricinde oje rengi bulunmazken şimdi neredeyse doğada bulunan her rengi tırnaklarımızda görebiliyoruz. Bu trendlerin en iyilerinden biri olan ve güneş ışığında renk değiştiren ojeler bugün pek çok noktada satışa sunuldu…

Yazın gelmesiyle birlikte renk renk elbiseler, kıyafetler gardıroplardaki yerini alıyor, malum. Bu yıl vitrinleri süsleyen pembenin, turuncunun, kırmızının, mavinin ve yeşilin bütün tonları ojelerinizde de var. Ve daha da önemlisi gündüz aynı renk, gece aynı renk sürme lüksüne sahip olamayan kadınlar için hayat çok daha rahat olacak.

Baharın ve yazın bütün renklerini belirleyen markalar tırnaklarda modanın ve yeniliğin öncülüğünü yapıyor. İş yerinde gündüz sakin çalışma kıyafetinize uygun tırnaklarınızla günü tamamlayın ve kendinizi dışarı atarken gömleğinizi değiştirin, saçlarınızı toplayın. Rahat bir akşamüstü kıyafetine geçiş yapın. Tırnaklarınızı hiç merak etmeyin, onlar gün ışığında kendilerini değiştirerek size uyum sağlayacaklar. 

Ekleyen : - Tarih: 29 Kasım 2013 - 15:50 - Okunma Sayısı : 16 views
Google
almanya çet odaları

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız