Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Seo Uzmanı Olabilir misiniz ?

Anasayfa > Genel, Seo > Seo Uzmanı Olabilir misiniz ?

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) arama motorların web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanırlar. Web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmalıdır. Internet’in popülerliğinin artması ve web sitelerine gelen ziyaretçilerin çoğunun arama motorlarından gelmesi, SEO’yu bin kat daha önemli hale getirdi. Siz de SEO uzmanlığınızı konuşturarak İnternet üzerinden para kazanabilirsiniz.

 
seo-media
Web tasarım altyapınız yoksa bu işlere başarılı olmanız çok zor. Gelelim tavsiyelere: Öncelikle şunu belirtmeliyim, arama motoru optimizasyonunda kullanılan alan adı oldukça önemli. Alan adının uzun süreden bri kaydedilmiş olması, alan adının bitiş süresinin en az 3 sene uzaklıkta olması, alan adının ilgili anahtar kelimeleri içermesi, alan adının üçten fazla sayaç ( – ) içermemesi gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Bu tarz olumlu durumlar SEO için uyumlu olacaktır.

Tabii ki size verdiğim birkaç tavsiye oldukça basit şeyler. Çalıştığınız sitenin içeriği de SEO için oldukça önemli. Kullandığınız başlıklardan iç sayfalarda verdiğiniz link etiketlerine kadar çok sayıda ince ayar yapmalısınız. Bu ayarı deneme yanılma yöntemiyle öğrenebilirsiniz. İşinizi ne kadar iyi yaparsanız para kazanma şansınız o kadar artacaktır.

Ekleyen : - Tarih: 29 Kasım 2013 - 00:23 - Okunma Sayısı : 15 views
Google
almanya çet odaları

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız